Opinie pacjentów

Pani doktor jest bardzo dobrą specjalistką, z profesjonalnym podejściem, wszystko pacjentowi tłumaczy, do każdego indywidualne podejście. Pomogła dobrać mi odpowiednie protezy piersi. Ja się cieszę ogromnie, że trafiłam pod opiekę kogoś tak doświadczonego i z pasją. A biust wygląda pięknie po powiększeniu o 3 rozmiary.
Robiłam prywatnie zabieg korekcji nosa w klinice Dermed w Łodzi. Teraz mam ładny prosty nos a nie jednego wielkiego garba, nie było żadnych powikłań, ładnie się wszystko zagoiło.
Pani doktor Żukowska jest bardzo rzeczowa i konkretna, można jej było zadawac pytania o wszystko a ona na pewno odpowie i wszystko wytłumaczy. Opieka podczas zabiegu ale też przed i po na bardzo wysokim poziomie. Ja czułam się spokojnie i że jestem w dobrych rękach 🙂 zdecydowanie świetna specjalistka.
robiłam plastykę brzucha po porodzie bo nie umiałam sobie poradzić ze skórą która mi została itd 🙁 zabieg robiłam w Łodzi u doktor Żukowskiej, wszystko sie pogoiło, efekt super a przede wszystkim psychika odetchneła 🙂
Pani dr Żukowska jest świetnym doktorem - operowała mnie dwa razy, robiłam u niej plastykę powiek i podniesienie piersi. Jest stuprocentową profesjonalistką w swoim fachu. Przed pierwsza operacja długo szukałam chirurga i czytałam referencje i sprawdzałam i doświadczenie i opinie. Za drugim razem nie miałam wątpliwości do kogo iść. Jedno co powiem, obie operacje zrobiła w pełni profesjonalnie
Jestem pod ogromnym wrażeniem jej zdolności
miałam usuwaną blizne u doktor Żukowskiej w Łodzi, o wiele lepiej wygląda
Miałam operacje przepukliny robioną w Łodzi w Dermedzie u doktor Żukowskiej, wszystko ładnie się goiło, zabieg szybko minał 🙂 tez sie bardzo bałam na początku ale wszystko super było zrobione, bardzo jestem zadowolona
Dobra chirurg, zdecydowanie. powiększałam piersi juz dwa lata temu w Białymstoku. Super personel, super warunki. nie ma sie co bac operacji.
Chciałam serdecznie podziękować Pani Doktor za taki profesjonalizm przy operacji podniesienia piersi. Cieszę się, że się zdecydowałam. Trudno mi nawet opisać, jak bardzo duża to jest dla mnie zmiana. Dziękuję.
Zdecydowałam się na zmniejszenie biustu u dr Żukowskiej i jestem z tej decyzji zadowolona. Nareszcie mogę być sobą:)
Powiększenie piersi zrobiłam u dr Żukowskiej i jestem bardzo zadowolona. Kobieta z klasą, olbrzymią wiedzą i dużym zaangażowaniem. Świetna specjalistka. Idealnie pobrałyśmy rozmiar protezy na konsultacji, zrobiłam też badania i wizytę kontrolną jeszcze u jednego lekarza. Piersi mam piękne, nareszcie. To była wspaniała decyzja.

Dodaj swoją opinię: [testimonial_view id=2] [testimonial_view id=1]

Umów się na wizytę