Operacje plastyczne twarzy

Współczesna medycyna estetyczna wychodzi naprzeciw potrzebom pacjentek oczekujących pomocy w zakresie modelowania ciała – zarówno wtedy, gdy chodzi o poprawę wyglądu większej powierzchni, jak i wyłącznie poszczególnych elementów. Operacje plastyczne twarzy należą do zabiegów, którym najchętniej poddają się panie niezależnie od wieku. Dzięki nim można bowiem nie tylko odmłodzić swój wygląd wtedy, gdy wraz z wiekiem dokoła ust, nosa i oczu zaczną pojawiać się coraz głębsze zmarszczki, ale także poprawić te elementy, które naszym zdaniem nie wpływają korzystnie na naszą urodę.

Jakie zabiegi oferujemy?

Do najpopularniejszych operacji plastycznych twarzy, których celem jest odmłodzenie skóry oraz szyi i zlikwidowanie widocznych na niej bruzd należy przede wszystkim wypełnianie zmarszczek. Wygładzenie zmarszczek oraz głębokich blizn może dotyczyć zarówno czoła i skroni, jak również okolicy dokoła oczu i nosa, ust czy podbródka. Do nadania odpowiedniego kształtu policzków, brody czy czoła stosuje się natomiast często zabiegi liposukcji laserowej, czyli usunięcie nagromadzonego tłuszczu.

Medycyna estetyczna to nie tylko operacje plastyczne twarzy odmładzające, ale także te, na które decydujemy się, gdy pewne elementy naszego ciała przestają być dla nas atrakcyjne. W tym zakresie do operacji plastycznych twarzy możemy zaliczyć zabiegi dotyczące korekcji małżowin usznych, zmiany kształtu nosa czy powiek.

Najlepszy czas na zabieg

Chociaż operacje plastyczne twarzy można wykonywać przez cały rok, najlepiej przeprowadzać je jesienią, zimą lub wiosną. Miejsca, które zostały poddane ingerencji, nie powinny być wystawione na światło słoneczne, które, jak wiadomo, najsilniejsze jest latem. Poza tym w chłodniejsze dni łatwiej będzie nam ukryć obrzęki i blizny, które mogą utrzymywać się przez pewien czas po zabiegu. Pamiętać należy również o tym, że letnie miesiące to czas, kiedy chcemy przebywać na świeżym powietrzu i pokazywać się z jak najlepszej strony, a nie odbywać rekonwalescencję w domu.

Umów się na wizytę

Inne usługi: